Kadim Mısır Turu 2017
Kadim Mısır Turu 2018

Mısır benim için yuva demek. Bazen öyle özlüyorum ki fotoğrafları görünce gözlerim doluyor. İlk gittiğimde sanki hep oralıymışım gibi hissetmiştim. Her bir mabedi ziyaret ettiğimizde, mesajlarını hissettim, meditasyonlarım çok etkileyici oldu.. Mısır yolculukları dönüşümü de beraberinde getirir.. Beraber Mısır'a gittiğimiz herkes dönüş yolunda bambaşkaydı, çok daha dengede, çok daha farkında..

 2017 yılından beri gerçekleştirdiğimiz Kadim Mısır Turları, sadece mabetleri ziyaret etmekten ibaret değil. Binlerce yıl öncesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz, kültürü ve ritüelleri ile Kadim Mısır'ı yaşıyoruz.

Sevgili şifacı rehberimiz Shahrzad Awyan ve benimle (Damla) gerçekleştirilen inisiasyon ve meditasyonlarla unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor. Detaylar için bizimle iletişime geçin.

Göbeklitepe-Harran-Nemrut

Şanlıurfa'da bulunan Göbeklitepe, bilinen ve kabul edilen tarihi alt üst etti. Göçebelikten sonra inancın geliştiğine inanılırken, göçebe toplumların da inançları olduğu ortaya çıktı. Kimileri bir inanç merkezi olduğuna, kimileri ise deneylerin yapıldığı bir laboratuar olduğuna inanıyor. Her ne olursa olsun, kadim bir bilgelikle inşaa edildiği kesin. Karahantepe, Göbeklitepe'nin kardeşi gibi kabul edilse de orada bulunanlar bambaşka kapıları açtı bizlere.

Dünya'da bilinen ilk astronomik&astrolojik kent Soğmatar gizemleriyle bizi kucaklıyor.

Harran, en eski üniversitelerden biri, Peygamberler şehri Şanlıurfa'nın göz bebeği.

Nemrut ise mistik yanıyla büyüleyici.

2 tam gün şeklinde geçen turlarımızda tüm bu mistik yerleri kapsayan bir yolculuğa çıkıyoruz.

Katılım için bizimle iletişime geçin.