Bio Touch Eğitmenleri

Ayşegül Didem Özdemir

Mesleğim Şehir Planlama, Doktora seviyesinde. Kentlere olan sevgim mesleki eğitimimi bu dereceye kadar getirmeme neden oldu. Kentlerin planlanması ve tasarımının insanların hayatlarına yaptığı etki bu mesleğin beni bu kadar heyecanlandırmasının baslıca sebebi. Planlamanın misyonu insanlara mutlu ve sağlıklı yaşam mekanları planlamak ve tasarlamak. Bu misyon da bu mesleği ve insanlar için mekan tasarlamayı bu kadar sevmemin temel nedeni. Ve hayatımdaki tüm eylemlerimi biçimlendiren de bu misyon ve bu arzu olmuştur ve de Bio-Touch Healing Tekniği ile karşılaşmama sebep olanın da bu arzu olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. 

 

Bio-Touch öğrenmek hayatımın en harika deneyimlerinden biridir ve aileme, arkadaşlarıma uyguladıkça bu tekniğin ne kadar etkili olduğunu deneyimledim ve bu nedenledir ki daha çok insana tanıtmaya aracılılık etmek için eğitmen olmayı seçtim. 

 Su anda İstanbul’da Türkiye’de, IFBM’in Türkiye yetkili temsilcisi Kimimila’da Bio Touch Healing’i daha çok insana ulaştırmak için harika ruhlarla birlikte çalışıyorum. 

Fatoş Görce

2018 yılı Nisan ayından itibaren İyileştirici, destekleyici ve tamamlayıcı olarak fiziksel bedene ve dolaylı olarak ruha hizmet eden Bio Touch Healing yöntemini deneyimliyorum.   Her deneyimim ayrı bir mucizevi ve ilham verici gelişmelere tanıklık ediyorum. Bu tanıklığın heyecanıyla içimdeki heyecan bir oluyor ve bu yöntemin daha da fazla kişiye ulaşması konusunda tüm sevgi kapılarımı açmaya hazırm.

İnsandan İnsana sevgi yaymak ve sevginin şifasını aktarmak ve gerçekten fiziksel bedenin ihtiyacı olan şifalanmayı destekleyen “sadece dokunarak” uygulanan bu yöntem için gereken tek şey; 

•    Her iki elinizin işaret ve orta parmağı ile kelebek dokunuşu hafifliğinde dokunmak,

•    Kalbiniz açmak, almaya ve vermeye istekli olmak

•    Sevgiyi yaymaya istekli olmak,

Ve ben, sevgi yolculuğumda tanıştığım Bio Touch Healing yöntemine ve bana bu yolu açan tüm değerli öğretmenlerime teşekkür ederim.

Ben de şimdi Bio Touch Healing  Instructoru olarak, sevgi yaymaya istekli olan herkese öğretmeye, uygulamaya ve iyileştirici destek olmaya hazırım.