Damla Selin Tomru
VSIT4747.JPG

Sahi kimim ben?

Kimi zaman mutluluktan havalara uçan, kimi zaman bocalayan bir yolcu belki de. Çözmeye çok yaklaştım dediğimde aslında daha yolun başında olduğumu fark edenlerdenim. Yaralarımla, nişanlarımla devam ediyorum hayat yolculuğuma.

 

Ve fark ettiklerimi paylaşmak beni en çok mutlu edenlerden..

İşte tam da bu yüzden ilkokuldan beri yazmayı seviyorum.. Yazar değil yazabilenlerdenim sanırım :) Dergilerde, gazetelerde, sosyal mecralarda adımı görürseniz şaşırmayın... İki de kitabım var hatta biri İçimizdeki Kelebek, diğeri de Yolculuk bakalım üçüncü olacak mı ben de merakla bekliyorum.

Gezmek, keşfetmek, deneyimlemek beni en çok heyecanlandıran.. 

Bazen gittiğim yerler çok derinden etkiliyor beni, aramızda bir bağ var gibi hissediyorum. Böyle olunca da başkalarıyla paylaşıyorum. Hatta beraber yolculuğa çıkıyoruz, buraları beraber keşfediyoruz. Şimdilik iki destinasyonumuz var Mısır ve Göbeklitepe-Şanlıurfa, 3.'sü de plan aşamasında :) Detayları turlar kısmında okursunuz zaten ;)

Regresyon, geçmişe doğru bir yolculuk, fark etmek, blokajların çekirdeğini bulup dönüştürebilmek. 2011'den beri uyguluyorum.. 2012'den beri ise Dolores Cannon'ın tekniğini kullanıyorum.

Evrensel Karmik Dizim nasıl olduğunu henüz benim de bilmediğim, her uyguladığımda beni de şaşırtan, nokta atış saptamalar yapan bir dizim sistemi, 2014'ten beri uyguluyorum ve şimdiye kadar bu şekilde dizim açan başka birini de görmedim :)

BİR Atölye de hayatın bana sunduklarından.. 8 modüllük bir atölye, kendimizi, kendimizin dünya ve evrenle bağlantısını hatırladığımız, kadim ritüelleri yeniden uyguladığımız bir yolculuk. BİR de sadece Kimimila'da.

Bio Touch ise Kadim Mısır kökenli, ABD temelli bir teknik, özellikle fiziksel rahatsızlıklar da harika bir destek. 

Ben Damla, kendimi bulma yolunda ilerlerken bazen de mehter takımı gibi bir ileri iki geri giderken mutluluğu fark ettim özümde. Ona sımsıkı sarıldım ki düşsem de kolayca kalkabileyim, yola devam edebileyim diye. İyi ki de öyle yapmışım :) Keşfettiğim tüm hayatta kalma, mutlu olma, kendinle buluşma formüllerini paylaşmaya hazırım, gönüllüysen çal kapımı ;)